Wyniki konkursu „Opowiedz mi swoją ulubioną przygodę bohatera lektury szkolnej”

Organizowanego przez Bibliotekę Szkolną przy wsparciu Rady Rodziców przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Radwanicach.

Jury w składzie:

– Renata Bogusz- Fedro

– Eliza Jasic

– Paulina Kubicka

– Dorota Żydziak

Po burzliwych obradach postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Praca literacka

I miejsce

Jakub Stadher

Alicja Kasprzak

II miejsce

Maria Zawis

III miejsce

Karol Zawis

Prace plastyczne

Kategoria klasy I- III

I miejsce

Lena Chodak

Alicja Gregorczyk

II miejsce

Maja Kuczer

Alan Niewczas

III miejsce

Mikołaj Biskup

Zuzanna Dąbrowska

Wyróżnienia

Maja Struska

Nadia Karkowska

Maksymilian Bukowczyk

Zuzanna Kaliciak

Jan Zakrzewski

Hanna Frankowska

Gabriela Rachwalska

Jaśmina Bednarz

Michalina Bienia

Jakub Loreth

Kacper Biliński

Adam Słoma

Kategoria klasy IV-VIII

I miejsce

Zofia Zalas

II miejsce

Hanna Kałużka

III miejsce

Julia Kędzierska

Wyróżnienia specjalne

Hanna Banaszak

Lena Górkiewicz

Jagoda Kędzierska

Pola Trygar

Pozostałym uczestnikom konkursu plastyczno- literackiego serdecznie dziękujemy za piękne prace.

O terminie wręczenia nagród i upominków poinformujemy w najbliższym czasie na fb i stronie internetowej szkoły.

Ogromne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która ufundowała nagrody i upominki dla uczestników konkursu.

 

Wyróżnienia z okazji Dnia Wolontariusza

W tym roku z okazji Dnia Wolontariusza po raz pierwszy nasi wolontariusze zostali wyróżnieni przez Zarząd Oddziału Okręgowego TPD w Legnicy.

Medal „Pomocna Dłoń” otrzymały:

Ewa Baśkiewicz

Amelia Bienia

Hanna Kałużka

Dyplom Szczególnego Uznania otrzymały:

Daria Szulczyńska

Laura Tarkowska

Oliwia Krutkopad

Amelia Dąbrowska

Roksana Adamczak

Dyplom Uznania otrzymali:

Zofia Zalas

Marta Waligóra

Maria Zawis

Karina Rusinko

Marcin Waligóra

Karol Zawis

Gratulujemy!!! Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za pracę na rzecz innych.

Laureaci regionalnego etapu konkursu plastycznego „Chrońmy przyrodę ojczystą”

Laureaci regionalnego etapu konkursu plastycznego:

2 m. – Natalia Janas

Wyróżnienie: Alicja Ciosek

Laureaci regionalnego etapu konkursu fotograficznego:

2 m. – Miłosz Burzyński

3 m. – Hanna Kałużka

Wyróżnienia: Martyna Anczykowska, Lena Widawska, Marta Waligóra, Marcin Waligóra, Maria Zawis

GRATULUJEMY!!!

Odbiór dyplomów i nagród po 10.12 w siedzibie TPD w Legnicy.

WYNIKI konkursu gminnego „Liczyrzepka czyli ekonomia i SKO”

 

 

 

 

KLASY I – III

I miejsce Pulkowski Bartosz

Górkiewicz Lena

II miejsce Baśkiewicz Karol

Stadther Jakub

III miejsce Trochanowski Tomasz

Szymańska Gabriela

Wyróżnienia: Chylarecka Alicja, Cymbalak Dawid, Herman Paweł, , Konieczna Michalina Miklarz Aleksandra, Widawska Lena

KLASY IV – VI

I miejsce Kijaszko Gracjan

Trochanowska Karolina

II miejsce Waligóra Marcin

Szymański Krzysztof

III miejsce Tarkowska Laura

Wyróżnienia: Burzyński Miłosz, Krawiec Natalia, Linke Laura, Miklarz Oskar, Płaskoń Olga, Ratka Mikołaj, Stemplewska Alicja, Szylko Kornelia

Komisja:

Anna Jankowska

Alicja Dosiak

Radwanice, 03.12.2020 r.

WSTECZ