Sezon rozpoczęli piłkarze ręczni

8 listopada w SP12 w Głogowie odbyła się inauguracja sezonu Małej Ligi Piłki Ręcznej Handball Land. Z powodu przejścia podstawowych graczy do wyższej grupy wiekowej nasza drużyna musiała zostać poważnie przebudowana. Mimo to, nasi chłopcy poradzili sobie całkiem nieźle. Mimo 2 przegranych w grupie z SP7 i SP 12 (które jak się później okazało zajęły kolejno 1 i 3 miejsce) wygrana z SP w Kotli zagwarantowała nam wyjście z grupy z 3 miejsca i grę z SP w Jerzmanowej o piątą lokatę, którą po ciężkim meczu udało się zdobyć. Na zakończenie nasz kapitan Sebastian Korościel został uznany najlepszego bramkarza turnieju.
Zespołu: SP7, SP10, SP12, SP2, ZSP Radwanice, SP Jerzmanowa, SP Kotla
Kadra: Sebastian Korościel, Kacper Szulc, Marcel Lelicki, Marek Demeszuk, Kornel Lewandowski, Remik Frankowski, Wiktor Pietruszka, Oskar Korzeniowski, Jakub Miszczuk, Mateusz Węgrzynek, Michał Żyta, Szymon Łaszewski, Sebastian Mietliński, Miłosz Frątczak, Hubert Dąbrowski.

WSTECZ