Akcja „Podaruj Prezent na Święta Małym Pacjentom Przylądka Nadziei” zakończona!

Tegoroczna akcja „Podaruj Prezent na Święta Małym Pacjentom Przylądka Nadziei” dobiegła końca. Jej organizatorami był Oddział Gminny TPD w Radwanicach i Stowarzyszenie „Bliżej Siebie”, Akcja trwała w przedszkolu i szkole. Przyłączyło się do niej również Koło Gospodyń Wiejskich „Czerwone Korale” z Radwanic.

W ramach akcji udało się zebrać mnóstwo gier planszowych i zabawek, które przekazaliśmy do kliniki „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu.

Dziękujemy FitnessMania Studio z Głogowa za włączenie nas do akcji, p. Joannie za odbiór naszych darów, a p. Agacie za ich dostarczenie do adresatów.

Dziękujemy również wszystkim, którzy wzięli udział w akcji.

Akcja „Razem dla Weroniki”

W dniach 26-28.11 w „małej szkole” odbyły się kolejne działania w ramach akcji „Razem dla Weroniki”. 26.11 został zorganizowany kiermasz przedmiotów, które wykonali wolontariusze podczas warsztatów. Była też czynna kawiarenka z domowymi wypiekami przygotowanymi przez rodziców naszych uczniów. Przez kolejne dwa dzieci mogły nadal odwiedzać stoisko ze słodkościami.

Kiermasz i kawiarenkę prowadziły uczennice klas III. Zainteresowanie było ogromne. Dzięki tym przedsięwzięciom udało się zgromadzić środki na leczenie Weroniki z klasy I.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przyłączenie się do akcji, nauczycielom za jej koordynowanie, a naszym uczniom za dokonanie zakupów i pomoc chorej koleżance.

WSTECZ