Dobry turniej naszych piłkarzy

16 listopada w naszej szkole odbył się Strefowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: SP Gaworzyce, Odra Ścinawa, ZSP Radwanice, SP Raszówka. W pierwszym meczu z Odrą Ścinawa (1:2) zabrakło trochę skuteczności. Świetnymi strzałami z dystansu popisał się Denis Wyrwa (zdobywca jedynej bramki dla naszej drużyny), niestety wysoką formę pokazał również bramkarz gości , który nie dał się już więcej zaskoczyć. Brakło również trochę szczęścia, dwukrotnie piłka po trafieniu w słupek nie znalazła drogi do bramki. Drugi mecz był o wiele lepszy pod względem skuteczności. Po przegranej z SP w Gaworzycach 4:5 musieliśmy uznać wyższość późniejszych zwycięzców turnieju. W tym spotkaniu pojawiło się sporo błędów w obronie, a najbardziej bolesnym z nich było rozpoczęcie gry od bramki. Piłka po odbiciu się od napastnika drużyny przeciwnej znalazła się w naszej siatce. W meczu o 3 miejsce nasi chłopcy pewnie zwyciężyła z SP w Raszówce. Od pierwszego do ostatniego gwizdka było widać dominację naszych piłkarzy. Mecz skończył się wynikiem 7:0. Po tak wyrównanym turnieju zawsze zostaje jakiś niedosyt, na pocieszenie zostaje nam 3 miejsce i tytuł króla strzelców dla Krystiana Kołodzieja (5 bramek).
Kadra: Krystian Kiłodziej, Konrad Gandecki, Wojciech Nogaj, Denis Wyrwa, Robert Maciejewski, Mateusz Hynek, Krystian Kijaszko, Szymon Kosowski, Kacper Przywara, Kasjan Frankowski

Sezon rozpoczęli piłkarze ręczni

8 listopada w SP12 w Głogowie odbyła się inauguracja sezonu Małej Ligi Piłki Ręcznej Handball Land. Z powodu przejścia podstawowych graczy do wyższej grupy wiekowej nasza drużyna musiała zostać poważnie przebudowana. Mimo to, nasi chłopcy poradzili sobie całkiem nieźle. Mimo 2 przegranych w grupie z SP7 i SP 12 (które jak się później okazało zajęły kolejno 1 i 3 miejsce) wygrana z SP w Kotli zagwarantowała nam wyjście z grupy z 3 miejsca i grę z SP w Jerzmanowej o piątą lokatę, którą po ciężkim meczu udało się zdobyć. Na zakończenie nasz kapitan Sebastian Korościel został uznany najlepszego bramkarza turnieju.
Zespołu: SP7, SP10, SP12, SP2, ZSP Radwanice, SP Jerzmanowa, SP Kotla
Kadra: Sebastian Korościel, Kacper Szulc, Marcel Lelicki, Marek Demeszuk, Kornel Lewandowski, Remik Frankowski, Wiktor Pietruszka, Oskar Korzeniowski, Jakub Miszczuk, Mateusz Węgrzynek, Michał Żyta, Szymon Łaszewski, Sebastian Mietliński, Miłosz Frątczak, Hubert Dąbrowski.

WSTECZ