Plan zajęć dla klas 1-8 ZSP Radwanice

Poniżej przedstawiamy obowiązujący plan zajęć dla klas 1-8 ZSP Radwanice.

Plany do otwarcia/pobrania z poniższych linków.

UWAGI!  W przypadku starszych komputerów może się okazać konieczne pobranie dokumentów z załącznika, a później otworzenie ich za pomocą programu np. Acrobat Reader. W innych przypadkach przeglądarki nowsze mają już możliwość otworzenie tych dokumentów bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania.

Plan klas 1-3

Plan klas 4-8

Ze względu na liczebność uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Radwanicach  w dniu 26 czerwca 2020r. rozdanie świadectw promocyjnych i świadectw ukończenia szkoły podstawowej przez wychowawców odbędzie się w ustalonych godzinach w wyznaczonych miejscach z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Uczniowie odbierający świadectwa muszą mieć założone maseczki ochronne.

 

HARMONOGRAM ROZDANIA ŚWIADECTW SZKOLNYCH
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

26.06.2020 r.
KLASA BUDYNEK WEJŚCIE NR KLASY Godzina
1 A “mała szkoła” tylne 9 8.30 – 9.55
1 B “mała szkoła” tylne 5 8.00 – 11.50
2 A “mała szkoła” główne 7 8.00 – 9.05
2 B “mała szkoła” tylne 3 8.00 – 9.15
3 A “mała szkoła” główne 2 8.00 – 11.40
3 B “mała szkoła” główne 9 9.00 – 12.10
4 A sala gimnastyczna główne 10 8.00 – 8.55
5 A “duża szkoła” główne stołówka 9.00 – 10.40
5 B “duża szkoła” główne 28 9.00 – 10.40
5 C “duża szkoła” główne 5 12.00 – 13.55
6 A “duża szkoła” tylne od klasy 9 10.00 – 10.40
6 B “duża szkoła” tylne od klasy 7 9.00 – 11.00
7A “duża szkoła” główne 4 9.00 – 9.57
7 B “duża szkoła” tylne od klasy 10 11.00 – 12.25
8 A “duża szkoła” tylne od klasy 10 9.00 – 10.00
8 B “duża szkoła” tylne od klasy 8 9.00 – 10.30

euroweek – szkoła liderów

W dniach 21-25 maja 2018 r. uczniowie naszej szkoły klas 3 – 7 wraz z opiekunami: p. Bogusławą Niemasz, p. Alicją Dosiak, p. Kazimierzem Laskowskim oraz p. Bartoszem Różyckim wzięli udział w przygotowanym przez Europejskie Forum Młodzieży (EFM) obozie szkoleniowym „EuroWeek – Szkoła Liderów”. Obóz odbył się w malowniczo położonej, górskiej miejscowości na Ziemi Kłodzkiej – Międzygórzu.

Program ten jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Zajęcia były prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez wolontariuszy Fundacji EuroWeek. W trakcie trwania szkolenia wszyscy uczestnicy mieli szansę zapoznać się z zasadami projektów Wolontariatu Europejskiego, projektów dotyczących Ameryki Południowej, Środkowej, Afryki, Azji, jak również międzynarodowych wymian młodzieży. Każdy uczestnik miał możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim oraz poznania muzyki i nauki tańców narodowych z krajów wolontariuszy. Podczas całego pobytu towarzyszyli nam wolontariusze z całego świata, m. in. z Urugwaju, Filipin, Indii, Nepalu, Wietnamu, Indonezji, Gruzji oraz Kolumbii.

 W międzyczasie odbyła się wycieczka do Ogrodu Bajek. Jest to niewielki ogród malowniczo położony na stromym zboczu Lesieńca, na wysokości 700 – 710 m n. p. m. otoczony przez świerkowy las i górskie łąki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Następnie wyruszyliśmy dalej  w góry, aby zdobyć szczyt Góry Iglicznej. Mieliśmy okazję podziwiać cudowne widoki ze szczytu, gdzie znajduje się Sanktuarium Marii Śnieżnej. Podczas spacerów i wspinaczki w górach uczniowie mieli kolejną okazję do nieformalnych konwersacji z wolontariuszami, którzy nam towarzyszyli.

Uczniowie z naszej szkoły aktywnie i z zaangażowaniem brali udział we wszystkich zajęciach. Wykazywali się dużą kreatywnością i serdecznością. Odważnie przełamywali bariery językowe i niejednokrotnie własne nieśmiałości. Na zakończenie pobytu nastąpiło uroczyste wręczenie każdemu certyfikatu udziału w szkoleniu. Uczniowie już zapowiedzieli wolontariuszom, że wrócą ponownie w przyszłym roku. Tegoroczny obóz EuroWeek na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

X  Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

W dniu 27 marca 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym odbył się X  Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „ We Love Great Britain.” Do rywalizacji przystąpiło 32 uczniów klas IV, V, VI oraz VII z 8 szkół z powiatu polkowickiego. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Polkowickiego. Oficjalnego otwarcia konkursu dokonała wicedyrektor ZSP w Radwanicach Stanisława Trzeszcz.

Celem konkursu jest wyłanianie talentów, jak również wspieranie uczniów zdolnych w rozwijaniu i poszerzaniu własnych zainteresowań i kompetencji. Motywowanie uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

Konkurs został podzielony na dwie części. W pierwszej części uczestnicy indywidualnie przystąpili do rozwiązywania testu gramatyczno – leksykalnego, sprawdzali również swoją wiedzę ze znajomości krajów anglojęzycznych. W drugim etapie uczniowie z zapałem uczestniczyli w grach i zabawach językowych.

Koordynatorkami konkursu były nauczycielki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Radwanicach, pani Alicja Dosiak oraz pani Katarzyna Kawecka.

I miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach i otrzymała Przechodni Puchar Starosty Polkowickiego. Szkołę z Polkowic reprezentowali:

 

 1. Martyna Śpiak
 2. Katarzyna Kamińska
 3. Małgorzata Kowalik
 4. Karolina Puźniecka

  Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka języka angielskiego, pani Joanna Kamińska.

II miejsce zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Radwanicach w składzie:

 1. Mateusz Węgrzynek
 2. Aleksander Chrobak
 3. Tomasz Dosiak
 4. Szymon Leitan

Reprezentację uczniów przygotowała do konkursu pani Alicja Dosiak oraz Pani Katarzyna Kawecka.

III miejsce zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Chocianowie w składzie:

 1. Bartłomiej Róg
 2. Weronika Wojtaszuk
 3. Wiktor Kowalczyk
 4. Kalina Lis

Do konkursu przygotowała uczniów pani Barbara Bogusz.

Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Starostę Powiatu Polkowickiego.

Wszystkim dziękujemy za wspaniałą rywalizację, zwycięskim drużynom gratulujemy!

 

SUKCES!!!

Sukces w Międzypowiatowym Konkursie Językowym

Dnia 10 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 10 w Lubinie odbył się Międzypowiatowy Konkurs Językowy “TURNIEJ MACMILLAN” dla uczniów szkół podstawowych. 46 uczestników z 12 szkół  powiatu lubińskiego, polkowickiego oraz głogowskiego zmierzyło się z trudnymi testami językowymi na poziomie klas II, III, V i VI. Turniej odbył się w dwóch kategoriach: klas I – III  oraz IV – VI.

Sukcesem zmagania konkursowe zakończyli:

Kewin Radło –  II miejsce

Igor Szulga – II miejsce

Uczniów do konkursu przygotowały p. Katarzyna Kawecka oraz p. Alicja Dosiak. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
WSTECZ