KONKURS PLASTYCZNY “KUPUJEMY I OSZCZĘDZAMY Z PRZEDSZKOLAKAMI”

Już wspominaliśmy, że w Publicznym Przedszkolu w Radwanicach w grupach 4 i 5 – latków „Gwiazdeczki” oraz „Słoneczka” był realizowany program Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego „Były sobie pieniądze”. Środki na ten cel pozyskało działające przy placówce Stowarzyszenie „Bliżej Siebie”.

Mimo, że program był realizowany od miesiąca października do miesiąca grudnia w 2018 r. to pani Magdalena i pani Iwona prowadziły nadal chętnie zajęcia o zasadach ekonomii. Już w wieku przedszkolnym dzieci mają kontakt z liczeniem zabawek, liczmanów, a przy okazji zakupów z rodzicami uczą się liczyć pieniądze.  W czasie realizowania kolejnych punktów projektu maluchy poznawały nominały 1 zł, 2 zł, 5 zł, 10 zł, 20 zł oraz 10 gr, 20 gr, 50 gr i z wielką przyjemnością układały je w zbiory. Zabawa w sklep z pomocą bankomatu pomagała im uczyć się zasad rachunkowości i finansów.

W książce zapoznały się one z różnymi rodzajami sklepów: odzieżowym, księgarnią, obuwniczym, kosmetycznym, piekarnią, cukiernią. Po skończeniu zajęć dzieci mogły przykleić naklejkę smoka – bohatera programu. Panie nauczycielki przekonywały swoich wychowanków, że warto oszczędzać.  Kolejne spotkania z ekonomią uczyły ich jak sobie radzić w sklepie – zakupy nosić w Eko – torbie i jak kupować, aby nie marnować produktów do jedzenia oraz jaki prezent kupić dla kolegi i koleżanki. Cenne wskazówki zawierały kolorowanki – kupującego i sprzedawcę w różnych sklepach.

Na zakończenie programu „Były sobie pieniądze” – „Słoneczka” i „Gwiazdeczki” wykonały prace plastyczne na konkurs zespołowy „Kupujemy i oszczędzamy z przedszkolakami”. Chętnie wykorzystały materiały techniką kolażu, wycinając nominały pieniędzy, obrazki sklepów oraz kreatywnie tworząc własne rysunki. Wystawa prac była bardzo ciekawa, estetyczna i dowiodła, że temat oszczędzania i kupowania jest dzieciom bliski i interesujący. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone skarbonkami otrzymanymi od organizatora projektu.

To ciekawe doświadczenie z ekonomią dowiodło kolejny raz, że mały klient jest bardzo ważny na rynku konsumenckim i wymagający. Uczmy nasze pociechy już od najmłodszych lat racjonalnego oszczędzania i kupowania.

Zapraszamy do galerii!

PREZENTACJE PRZEDSZKOLAKÓW I UCZNIÓW ZESPOŁU SZKOLNO – PRZEDSZKOLNEGO NA DNIACH GMINY RADWANICE!

29 czerwca 2019 r. w sobotnie popołudnie społeczność lokalna mogła spędzić wolny czas w miłej atmosferze w parku radwanickim. GOK w Radwanicach przy współpracy Urzędu Gminy i Sołectw poszczególnych wsi gminy zorganizowali artystyczno – sportowy dzień ze stoiskami bogatymi w produkty, rękodzieła, gwiazdami wieczoru – Cleo i Abba Cover  i pełen atrakcji dla dzieci. Pan Wójt Paweł Piwko oraz Pan Dyrektor GOK-u Bartosz Hejmej z panią Przewodniczącą Rady Gminy Ewą Flak powitali mieszkańców. Na scenie zaprezentowali się najmłodsi z gminy Radwanice – przedszkolacy.

Grupa 4-5 latków „Słoneczka”, której wychowawcą jest pani Iwona Derkacz  zatańczyła taniec „Moja planeta”, przypominając o dbaniu o naszą planetę, że jest tak cenna, gdy wszyscy się o nią zatroszczymy, bo SOS – to Ziemia woła ludzi…,. Dziewczynki ubrane w ludowych wiankach i czerwonych spódnicach wyglądały olśniewająco. Dzieci poderwały szczególnie publiczność, kiedy poszły w tany szybkim krokiem w parach do piosenki „Płynie Wisła płynie”…

Dziewczynki i chłopcy z grupy 5 latków „Gwiazdeczki” przygotowani przez panią Magdalenę Remiszewską tańczyły „Wymarzoną” wprowadzając w zadumę, w świat marzeń. Dziewczynki do śmiechu aż do łez rozbawiły publiczność w kabaretowym widowisku,  grając role babć, ubranych w chustach i spódnicach w kwiaty z laseczkami do piosenki „Babuszki – staruszki”.

Pani Beata Orator ze swoimi wychowankami z grupy 6 latków „Sówki” pokazała taniec z lat 70 –tych do piosenki Karin Stanek „Jedziemy autostopem” zabierając widownię na wycieczkę autostopem z różnymi barwnymi rekwizytami – autami. W czarnych melonikach dzieci zaprezentowały także taniec z zasadami savoir – vivre z krzesłami.

Zespół Atut pod kierownictwem pani Anny Trochanowskiej, wyglądając bajkowo w czerwonych tiulowych spódnicach i białych bluzkach zatańczył trudny, zaskakujący układ do piosenki słynnej wokalistki, zdobywczyni I miejsca na Eurowizji Dziecięcej Roksany Węgiel „I Anyone I Want To Be”.

Nie zabrakło również Adrianny Mazur oraz Aleksandry Stemplewskiej – tegorocznej uczennicy III klasy gimnazjum. Swoje talenty gry na instrumentach zaprezentowali Hubert Stadnik oraz Julian Trochanowski. Przygotowana przez Pawłą i Sylwię Żytów Amelia Chodorowska  refleksyjnie śpiewała piosenkę Maryli Rodowicz „Łatwopalni”.

Oczywiście pięknym śpiewem uczennic urzekał jeszcze widownię chór „Rybałci”, dyrygowany przez panią Aleksandrę Stramę, który we Wrocławiu podczas Konkursu Chórów regionu dolnośląskiego wygrał Złote Pasmo! Wszyscy występujący otrzymali słodkie niespodzianki.

Dziękujemy artystom z przedszkola i szkoły biorącym udział w Dniach Gminy Radwanice. Życzymy im dalszych sukcesów.     

Zapraszamy do galerii!                         

SŁONECZKA NA ŚCIEŻCE DYDAKTYCZNEJ W EKOLANDII

W przedszkolnym ogrodzie w Radwanicach dzieci od 2,5 lat do 6 lat już od 2014 roku mogą podziwiać uroki ścieżki dydaktycznej, której inicjatorką była pani Anna Anczykowska, mama Martynki z grupy „Gwiazdeczek”, a z pomocą innych rodziców sadzone były rośliny i montowane tablice edukacyjne z informacjami o okazach.

Ogród przedszkolny może być wielką atrakcją poznawczą w wiosenne i letnie ranki i południa. 11 czerwca 2019 r.  grupa „Słoneczka” poznawała motywy ekologiczne. Bogactwa znajdujące się na ścieżce dzieci oglądały podczas spaceru, słuchając ważnych informacji o ssakach znajdujących się na małych tabliczkach – o wiewiórce, jeleniu, jeżu, dziku, ptakach, owadach i nawet o lisie – bywalcach środowiska dolnośląskiego i Radwanic, o ich pożywieniu, wyglądzie, zwyczajach oraz o drzewach iglastych i liściastych.

Już od najmłodszych lat powinniśmy oswajać najmłodsze pociechy z otaczającym nas światem przyrodniczym oraz uczyć jego szanowania i dbania o niego. Przedszkolaki z panią Iwoną i Kasią odszukiwały w zespołach okazów przyrody w ogrodzie ze wskazówki na kartce. Oczywiście wszystkim się udało rozpoznać obrazek, nazwać florę i faunę ścieżki ekologicznej. Wsłuchiwały się w śpiew ptaków, szum drzew podczas słuchania wiersza „W polskim lesie” i odgadywały nazwy zwierząt ogrodu w zagadkach. Zmysł zapachu i dotyku pomógł utrwalić im nazwy drzew: sosny zwyczajnej i świerku pospolitego podczas oglądania ich liści. Maluchy były uśmiechnięte, pełne zapału do pracy podczas układania puzzli edukacyjnych ze zwierzętami i roślinami znajdującymi się w ogrodzie w altance. Tam zacienione miejsce było bardzo przyjemne w czasie słonecznych, upalnych dni czerwcowych. Poprzez zabawy ruchowe i dydaktyczne dzieci mogły poznawać planetę Ziemię tak jak śpiewały w piosence:

„Moja planeta nie ma ceny…

Moja planeta nie spadła tu z księżyca
Moja planeta to tajemnica.
Moja planeta raz zimna raz przegrzana.
Moja planeta jest tam gdzie ty i mama”.

Zabawa poprzez naukę, doświadczenie i eksperymenty za pomocą wszystkich zmysłów pomoże dzieciom zapoznać otaczający świat i rozbudzić w nich zainteresowanie przyrodą, a w przyszłości może zostać ekologami.

             Nasze przedszkole w EKOlandii pod dużym dębem i z piękną drewnianą altanką pełni teraz rolę rekreacyjną i edukacyjną. Zapraszamy rodziców i dzieci na spacer na naszą ścieżkę „EKOlandię”.

 

Zapraszamy do Naszej Galerii

 

CUDOWNYCH RODZICÓW MAMY – PRZEDSZKOLAKI PAMIĘTAJĄ!

W miesiącu maju i czerwcu jak co roku w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Rodziców, aby uczcić ich miłość, dobro wobec pociech zgodnie z tradycją dla Nich zatańczyliśmy i zaśpiewaliśmy.  Od urodzenia towarzyszą nam jako pierwsi nauczyciele i wspaniali, wyjątkowi ludzie. Każdy z nas słyszał piosenkę słynnej wokalistki Urszuli Sipińskiej „Cudownych rodziców mam”. 30 maja 2019 artystycznie i lirycznie przekazały motto tej piosenki dzieci z grupy „Słoneczka”. W inscenizacji „Na majowej łące” w scenerii kolorowych kwiatów i bajecznych owadów utwierdziły, że zarozumiałość, fanaberia nie popłaca, bo miłość, wsparcie, troska w rodzinie to najważniejsza sprawa!  Przedszkolaki z całym swoim przekonaniem wyrecytowały podrywając serca rodziców:

„My dla mamy i taty dziś mamy

Najpiękniejsze kwiaty słów:

Słowo miłość – za ich troski.

Słowo wdzięczność – za ich trud.

Dar to skromny – dar dziecięcy,

Wyśpiewany z serc jak z nut”.

Dzieci tańcząc z szarfami i obręczami „Ninna, Nanna di Pace” wywołały wielkie wzruszenie, zakręcając łezkę mamusi i tatusia. Słowa piosenek „Kocham Cię T’Amo”, „Co powie tata?”, „Plac zabaw”, „Maszeruje wiosna” ukazały dziecięcą beztroskę, miłość wobec rodziców. Swój talent taneczny prezentowały Słoneczka w krokach „Polka, wesoły taniec”, „Moja planeta”, „Płynie Wisła”. Niech każde dziecko od dziś wie, że „przymatulić” się do mamy i „przytatulić” się do taty najpewniejszy to ratunek i pociecha i już smutek, już zmartwienie w mig ucieka! Pamiętajmy o sercu mamy i taty każdego dnia, nie tylko od święta!

Zapraszamy do oglądania Naszej Galerii

 

PRZEDSZKOLNE TALENTY RECYTATORSKIE 

Julian Tuwim i Jan Brzechwa to poeci, którzy są niezwykle uwielbiani przez dzieci, szczególnie przedszkolne. To rodzice, babcie i dziadkowie są pierwszymi nauczycielami zapoznania z kunsztem klasyki poezji dziecięcej. Czytają często na dobranoc oraz w czasie spędzenia z pociechami wolnego czasu. Nauka dowiodła, że codzienne czytanie dziecku jak i  przez dzieci i dorosłych rozwija osobowość, inteligencję i wzbogaca słownictwo.

Cieszymy się, że czytanie wierszy Jana Brzechwy i  Juliana Tuwima jest również bardzo częste przez rodziców dzieciom z naszego przedszkola. Zaproszenie na udział w konkursie recytatorskim przyjęło wiele uczestników wśród 4, 5 i 6 – latków. 17 maja 2019 r. odbył się Przedszkolny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją Jana Brzechwy” pod przewodnictwem jury pani Iwony Derkacz oraz członków – pani Agnieszki Gąsiorowskiej i Magdaleny Remiszewskiej. Jury oceniała interpretację utworu (dykcję, tempo, intonację), technikę żywego słowa, kulturę mowy oraz ogólny wyraz artystyczny. Dzieci zaprezentowały się z wielkim zaangażowaniem, bezbłędnie, wywołując brawa publiczności i uśmiechy na twarzy, kiedy bawiły innych z grupy „Skrzaty”, „Słoneczka”, „Gwiazdeczki”, „Motylki” i „Sówki” podczas słuchania śmiesznych wierszy jak „Samochwała”, „Żuk”, „Na wyspach Bergamutach”, „Kaczka dziwaczka” itp.

Po podsumowaniu punktów wyłoniono zwycięzców.

W kategorii 4 latków

– I miejsce – Izabela Sip – wiersz „Zoo”

– II miejsce – Jan Krzysztofiak – wiersz „Skarżypyta”

– III miejsce – Olivier Mizgalski – wiersz „Dzik”

– wyróżnienie – Marek Romanowicz- wiersz „Na wyspach Bergamutach”, Iga Skrok – wiersz„Kaczka Dziwaczka”

w kategorii 5 latków:

– I miejsce – Zuzanna Żyta – wiersz „Kaczka Dziwaczka”

– II miejsce – Viktoria Herman – wiersz „Na straganie”

– III miejsce – Izabela Murjas – wiersz „Żuk”

– wyróżnienie Mucha Natalia – wiersz Skarżypyta”, Aleksandra Miklarz – wiersz Samochwała”, Bartosz Loreth – wiersz Hipopotam”

w kategorii 6 latków

– I miejsce – Zofia Olejnik – wiersz „Tydzień”

Dyplomy i niespodzianki otrzymają wszyscy uczestnicy konkursy.

Izabela Sip, Zuzanna Żyta i Zofia Olejnik będą reprezentować nasze przedszkole w  V  Konkursie Recytatorskim Przedszkolnym w Grębociach dnia 4 czerwca 2019 r. Życzymy powodzenia!

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do oglądania Naszej Galerii.

PRZEDSZKOLAKI ROBIĄ COŚ DOBREGO NA PIKNIKU CHARYTATYWNYM DLA PANI BASI ADAMCZYK

W dobie XXI wieku, gdzie zarówno rodzice, dzieci i nawet dziadkowie ciągle się spieszą za rosnącymi zmianami cywilizacyjnymi okazuje się, że jesteśmy empatyczni i potrafimy pomagać innym. 18 maja 2019 r. społeczność lokalna dowiodła, że nie jest nam obojętne, gdy ktoś jest chory i potrzebuje wsparcia finansowego. W sobotni ranek z inicjatywy pani Marzeny Wyrwy – sołtys gminy Lipina i innych sołectw oraz Dyrektora GOK-u w Radwanicach pana Bartosza Hejmeja przy współpracy pana Wójta Pawła Piwko odbył się Rodzinny Piknik Charytatywny dla pani Barbary Adamczyk. Dołączyło wiele organizacji, TPD, ludzi dobrej woli, chór pod kierownictwem pani Aleksandry Stramy, Klub Seniorów „Optymiści”, Stowarzyszenie „Bliżej Siebie” w Radwanicach, strażacy oraz przedszkolaki i uczniowie. Była kawiarenka, kiermasze, pokaz OSP. Można było pojeździć na motorze, na koniu i posiłować się na rękę.

Darek – wnuczek pani Basi był wychowankiem przedszkola, a obecnie jest uczniem klasy IV.  Tym bardziej więc odczuliśmy solidarność wzięcia udziału w akcji.  Cieszymy się, że łączyła nas wspólna idea czynienia dobra, bo jak śpiewały dzieci z grup: „Słoneczka”, „Gwiazdeczki”, „Motylki” i „Sówki” z Publicznego Przedszkola w Radwanicach „Zróbmy coś dobrego… w  dobro graj…”, „Jesteśmy Polką i Polakiem” i jako Polacy i społeczność lokalna z gminy Radwanic poczuwamy się, aby wzajemnie nieść miłość i zrozumienie.

Zebrany dochód ze sprzedaży rękodzieł, ciast wykonanych przez lokalne sołectwa oraz pieniądze przekazane przez mieszkańców oraz stowarzyszenia tj. Stowarzyszenie „Bliżej Siebie” przeznaczone zostaną na leczenie pani Basi.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji charytatywnej.

 

Kolejne przedsięwzięcie ukazało, że gmina Radwanice jest „wielka” i realizuje przesłanie zgodnie z nauką Jana Pawła II „Bogaty nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje.”

SŁONECZKA I SÓWKI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W RADWANICACH Z WIZYTĄ W DOMU KULTURY W GAWORZYCACH

22 maja 2019 grupy Słoneczka i Sówki z panią Iwoną i panią Beatą zostały zaproszone na spektakl „Piotruś Pan” do Domu Kultury „Jowisz” w Gaworzycach. Przedszkolaki z Radwanic oglądając przedstawienie mogły czuć się jak w teatrze, bo Piotruś Pan wystawiony był w pałacu. Wspaniała gra aktorów z grupy teatralnej w różnym wieku szkolnym pod kierunkiem pani Barbary wprowadziła małych widzów  w niesamowity baśniowy świat. Głównym bohaterem był tytułowy Piotruś Pan, znakomity szermierz, chłopiec, który spędzał swoje dzieciństwo na wyspie Nibylandii. Niezwykłą fabułę stanowiła również gra Wandy, Janka, Michała, Krokodyla i Dzwoneczka. Aranżacje muzyczne, barwne kostiumy, role aktorskie dowiodły, że spektakl był bardzo interesujący i profesjonalny. Radwanickie przedszkolaki siedziały na widowni z wielkim zafascynowaniem i biły brawo. Integrowały się również na scenie z aktorami w czasie tańca pirackiego. Jednym z nich jest wychowanek z naszego przedszkola i obecnie uczeń szkoły podstawowej – Szymon Kęska, który w roli Wodza Indian ukazał swój talent aktorski. W czasie przygód Piotrusia Pana znajdujemy się u Indian i Tygrysiej Lili.  Spektakl uczy nas, że wygrywa dobro, kapitan Hak został pokonany.

Maluchy pięknie mówiły o przedstawieniu: super, pięknie, jeszcze przyjedziemy na inny teatrzyk… Dziewczynki marzyły o roli Syren, a chłopcy o roli Piratów.  Miłe przyjęcie dzieci z Publicznego Przedszkola z Radwanic przez panią Basię oraz panie Beatę i Joannę zachęciło do wspólnego zdjęcia oraz zwiedzania zabytkowego miejsca. Ten pałac barokowy wzniesiony był na przełomie XVII i XVIII w., przebudowany w XIX i XX w., obecnie siedziba Domu Kultury i Urzędu Gminy Gaworzyce. Pani Beata pokazała architekturę pałacu – niesamowite sklepienia, obrazy namalowane przez panią Joannę.

Cieszymy się, że mogliśmy rozbudzać swoje zainteresowania teatralne i zapoznać się z uczniami z pobliskiej gminy. Warto jest rozwijać się kulturalnie i czekamy z utęsknieniem na inne przedstawienie przygotowane przez grupę z Gaworzyc, które również przyjedziemy oglądać.

BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI Z GMINY RADWANICE JUŻ ZA NAMI!

 

2 marca 2019 r. w godzinach 10.00 – 13.00 odbył się Bal karnawałowy dla dzieci od 3 do 9 lat zorganizowany z inicjatywy Stowarzyszenia „Bliżej Siebie” przy współpracy  Zespołu Szkolno – Przedszkolnego i Urzędu Gminy w Radwanicach.

Okazuje się, że taneczna sobota dla rodziny jest bardzo pomysłowym przedsięwzięciem jako forma spędzenia czasu wolnego.

Bal karnawałowy odbył się dzięki dochodowi uzyskanemu ze sprzedaży ciast upieczonych przez rodziców i pracowników Publicznego Przedszkola w Radwanicach na Kiermasz świąteczny stowarzyszenia w ramach akcji „Podaruj serce w słodkim cieście”.

Wielką inicjatywą „Bliżej Siebie” w grudniu było wykonanie stroików, ozdób świątecznych na Kiermasz Mikołajkowy zorganizowany przez GOK w Radwanicach w dniu 9 grudnia 2018 r. oraz na Kiermasze świąteczne w przedszkolu i Rodzinne spotkanie wigilijne w Zespole Szkolno – Przedszkolnym, z których zebrane pieniądze przeznaczono również na bal.

 

W tym dniu aula szkoły zamieniła się w salę balową, bajecznie kolorową z czerwonymi muszkami, kokardami, pastelowymi balonami i karnawałowymi maskami. Przypomnijmy, że karnawał to czas maskarad, zabaw, który trwa od Święta Trzech Króli do środy popielcowej. Największe na świecie parady karnawałowe odbywają się w Brazylii, w Rio de Janeiro, w Wenecji.

Wśród dziewczynek na parkiecie gościliśmy postacie z filmów: Elzy, Anny, królewny, księżniczki, wróżki, kowbojki, zwierzątka, Indianki. Chłopcy byli przebrani w kowbojów, sportowców, rycerzy, Zorro, Spidermanów, Batmanów, Transformersów, piratów, żołnierzy i innych bohaterów słynnych bajek.

DJ -em był Mateusz Zaorski. To była nietypowa zabawa przy tablicy interaktywnej. Dzieci mogły naśladować ruchy piosenkarzy. Rozbrzmiewały dźwięki Macareny, Gangnam Style, Margaret, piosenki z Krainy Lodu, Pszczółki Mai. Na sali balowicze z uśmiechem na twarzy poruszali się w rytmie muzyki disco. Wielka radość, gromkie brawa dowiodły, że mali mieszkańcy Gminy Radwanice bawią się skocznie, żwawo i na słodko.

Nawet mama i tata tańczyli ze swoją pociechą przy piosenkach „Ruda tańczy jak szalona” czy „Miłość w Zakopanem”. Dziewczynki – członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu, którego opiekunem jest pani Izabela Jokiel służyli pomocą oraz tańczyli razem z najmłodszymi dziećmi.

Wiele emocji wywołały konkursy prowadzone przez członków stowarzyszenia. Kto nie chciałby zatańczyć z balonem czy na gazecie? DJ i pani Dorota Kaleta – Tymowicz wybierali najlepsze pop przeboje: „Przez twe oczy zielone”, „Anyone I Want To Be”” i dziecięce hity, „Pszczółka Maja”, „Misie szare”, „Krasnoludek”. Był konkurs „Baju, baj” z zagadkami bajkowymi oraz zadania ruchowe. Tańce „połamańce” wyginały wszystkich w różne strony. Każdy mógł się poczuć królem czy królewną balu. Tańcom nie było końca aż do poczęstunku przygotowanego w salach przez rodziców i pracowników placówki i członków stowarzyszenia, którzy upiekli ciasto. Były też zdrowe przekąski. Nawet w przerwie dzieci mogły podejść do naszych wolontariuszek i pań: Ani Anczykowskiej, Ani Rachwalskiej, Marty Jamrozik, Zuzi i Roksany – pomalować swoje twarze, a dziewczynki zrobić kolorowe warkoczyki.

Uczestnicy konkursów otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Gminy i Stowarzyszenie „Bliżej Siebie”.  Dzięki nim motywacja wśród dzieci do udziału była 100 %.

Zabawa była na 102! To była dobra okazja do spotkania przedszkolaka i ucznia oraz do podjęcia ruchu dla zdrowia. Te niezapomniane chwile integrowały społeczność lokalną i rodzinę. Najważniejsze, że ta ostatnia sobota karnawału spędzona została w skocznej, bajecznej aurze, a nie w galerii sklepowej czy przy komputerze lub z komórką i dała wiele satysfakcji rodzinom łącząc pokolenia.

 

Szczególne podziękowanie składamy członkom Stowarzyszenia „Bliżej Siebie”, dzięki którym odbył się bal: pani Annie Anczykowskiej, Iwonie Derkacz, pani Karolinie Hofmańskiej, pani Marcie Jamrozik, pani Dorocie Kalecie – Tymowicz, pani Halinie Kozłowskiej, pani Karolinie Mikołajewicz, pani Annie Rachwalskiej, pani Ewelinie Sip, pani Ewie Skrok – Kozłowskiej.

 

Dziękujemy serdecznie panu Wójtowi Pawłowi Piwko za ufundowanie nagród dla dzieci oraz pracownikom Zespołu Szkolno – Przedszkolnego zaangażowanym w organizację balu, szczególnie pani Anecie Steciąg, Annie Cymbalak, Izabeli Jokiel i jej wolontariuszom.

 

Dziękujemy Szanownym Rodzicom oraz pracownikom placówki, którzy upiekli ciasto na bal.

 

 

Dziękujemy Wam Drodzy Rodzice, że spędziliście z nami sobotni czas.

 

 

Zapraszamy do galerii!

 

WSTECZ